Şirinevler Oto Ekspertiz

Yeni Teknoloji Ekspertiz

El araç alırken çok dikkatli olmanız ve aracı iyi muayene ettirmeniz önemlidir. 2. El araç satışı maalesef ki birçok olayın döndüğü bir sektör haline gelmiştir. Araçlara yapılan hileler ile daha yüksek fiyatlara satmakta ve müşterileri dolandırmaktadırlar. Şirinevler ekspertiz araç alırken fazla ücret politikası ve oluşan zaman kaybının önüne geçen bir firmadır. Firmamızda yapılan ön muayenede size gerekli bilgiler verilir ve araç değeri belirlenir. Araçta oluşan kaza durumları, motorun durumu gibi belli başlı konularda muayene sonucu rapor verilir. Mağdur olmanızın önüne geçer ve size güvenilir bilgiler sunarız.

 

 

 

Ekonomik Paket Nedir

Firmamızın müşterilerine sunduğu paket çeşitleri arasında en kısa süren ekonomik pakettir. Şirinevler oto ekspertiz olarak 20 dakikada kaporta ve boya kontrollerini yapıyoruz. Aracın alt kısmı incelenir ve rapor sunulur. Genellikle Yen’i model araçlar için uygundur. Genellikle araçtan emin olan müşterilerin başvurduğu ön muayenedir. Daha detaylı rapor için diğer gold paketleri değerlendirmeniz gerekecektir.

Mobil Ekspertiz Hizmeti

Şirinevler oto ekspertiz olarak mobil hizmet vermekteyiz. Biz sizin yerinize gider aracı kontrol eder tutulan ekspertiz raporunu size mail olarak göndeririz. Hem zamandan hem paradan tasarruf sağlamış olursunuz. Firmamız güvenilir ve dürüst etik değerler üzerine kurulan bir firmadır. Bizi arayarak verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. İster aracı bize getirin biz kontrol edelim isterseniz mobil hizmetimizi kullanarak aracı yerinde kontrol edelim. Uygun fiyat politikamız ile sizleri mağdur etmiyor güvenilir bilgi ile doğru araç almanızı sağlıyoruz. Şirinevler ve civarında hizmet veren firmamıza 24 saat ulaşmanız mümkündür. Garantili hizmet veren firmamızdan memnun kalacağınız garantisini veriyoruz. Araç servis kayıtları ile aynı çıkan raporlarımız da yanılma ve hata payı çok küçüktür.